«مردن در آب مطهر» پروژه جدید برادران محمودی/«خروج» حاتمی‌کیا مجوز گرفت

«مردن در آب مطهر» پروژه جدید برادران محمودی/«خروج» حاتمی‌کیا مجوز گرفت

فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» در انتظار پروانه ساخت قرار دارد.

سه شنبه 15 مرداد 1398 ساعت 19:38

به گزارش بانی فیلم، «مردن در آب مطهر» عنوان فیلم جدید برادران محمودی است که هم اکنون در مرحله دریافت پروانه ساخت قرار دارد و به محض صدور پروانه وارد پیش تولید خواهد شد.

به گفته نوید محمودی، تهیه کنندگی این فیلم برعهده جمشید محمودی است و وی نویسندگی و کارگردانی آن را انجام می دهد.

«مردن در آب مطهر» مضمونی اجتماعی دارد و داستانش درباره مهاجرت است.

لوکیشن های این فیلم تماماً در تهران قرار دارد و به احتمال فراوان اولین نمایش آن در جشنواره سی و هفتم فجر خواهد بود.

برادران محمودی در حال حاضر فیلم سینمایی «شکستن همزمان بیست استخوان» را آماده اکران دارند. فیلمی که گفته می شود به دلیل نمایش آن در سینماهای افغانستان قرار است به طور همزمان در ایران نیز روی پرده برود.

«خروج» حاتمی‌کیا مجوز گرفت/ کارگردان «عرق سرد» به سراغ «عامه پسند» رفت

دو فیلمنامه «عامه پسند» به کارگردانی سهیل بیرقی و «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا، مجوز ساخت خود را از شورای صدور پروانه ساخت دریافت کردند.

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه شب گذشته با دو فیلمنامه موافقت کرد.

فیلم‌نامه‌های «عامه‌پسند» به تهیه‌کنندگی،کارگردانی و نویسندگی سهیل بیرقی و «خروج» به تهیه‌کنندگی حبیب الله والی نژاد، کارگردانی و نویسندگی ابراهیم حاتمی کیا موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

«ایده اصلی» و «جانان» چهارشنبه می‌آیند/ ثبت قرارداد «آشفته‌گی»
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران ۲ فیلم جدید از چهارشنبه خبر داد.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خروجی جلسه امروز ۱۳ مردادماه شورا گفت: در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی از شانزدهم مردادماه در گروه استقلال به جای «شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار اکران شود اما نمایش «شبی که ماه کامل شد» در زیر گروه‌ها ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه کف فروش «ایکس لارج» به کارگردانی محسن توکلی در گروه ایران بالا بود، فیلم سینمایی «جانان» به کارگردانی کامران قدکچیان از چهارشنبه شانزدهم در گروه آزاد  اما از هفته آینده در سرگروه ایران اکران می‌شود.

فرجی عنوان کرد: در جلسه امروز قرارداد «آشفته‌گی» ساخته فریدون جیرانی در گروه زندگی بعد از «قسم» ساخته محسن تنابنده و «کروکودیل» ساخته مسعود تکاور در گروه آزادی بعد از «قصر شیرین» ساخته رضا میرکریمی ثبت شد.

وی در پایان اظهار کرد: با توجه به اینکه کف فروش بقیه فیلم ها خوب بود، اکران آنها ادامه دارد.

ثبت نظر

ارسال