امیرحسین ثقفی به «کوچه ژاپنی‌ها» رسید/ «روسی» در اکران تابستان

امیرحسین ثقفی به «کوچه ژاپنی‌ها» رسید/ «روسی» در اکران تابستان

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «روسی» ضمن اشاره به تلاش برای اکران این فیلم در تابستان از آغاز پیش‌تولید فیلم تازه امیرحسین ثقفی با نام «کوچه ژاپنی‌ها» در آینده نزدیک خبر داد.

دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 16:18

علی اکبر ثقفی تهیه‌کننده و کارگردانی سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جدیدترین پروژه‌های سینمایی گفت: در تلاش هستیم تا فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی اواسط تابستان در سینماهای کشور اکران شود. قرارداد پخش این فیلم سینمایی با شرکت «فیلم آفرین» بسته شده و قرار است در گروه سینمایی باغ کتاب نمایش داده شود.

وی بیان کرد: همچنین یک پروژه جدید سینمایی را با نام «کوچه ژاپنی‌ها» به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه‌کنندگی خودم در دست دارم که به‌زودی جلوی دوربین می‌رود، این فیلم یک اثر کاملاً شهری است که نسبت به دیگر آثار این کارگردان متفاوت است.

این تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه پروانه ساخت «کوچه ژاپنی‌ها» پیش از این صادر شده است، توضیح داد: بازنویسی فیلمنامه در حال به پایان رسیدن است و به زودی پیش تولید آن را آغاز می‌کنیم.

وی تاکید کرد: «کوچه ژاپنی‌ها» یک اثر پربازیگر است که با تعدادی از آن‌ها به توافق رسیده‌ایم که به زودی اسامی آن‌ها اعلام می‌شود.

ثقفی در پایان گفت: فیلمنامه «کوچه ژاپنی‌ها» توسط امیرحسین ثقفی نوشته شده است و کارگردانی آن را خود برعهده دارد.

کد خبر 4632663
نیوشا روزبان

ثبت نظر

ارسال