بازیگر «لاک قرمز» به «لامینور» مهرجویی پیوست/مهدی سلطانی بازیگر فیلم جدید محمد حسین لطیفی شد

بازیگر «لاک قرمز» به «لامینور» مهرجویی پیوست/مهدی سلطانی بازیگر فیلم جدید محمد حسین لطیفی شد

پردیس احمدیه به جمع بازیگران فیلم سینمایی «لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی پیوست.

شنبه 9 شهریور 1398 ساعت 23:1

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پردیس احمدیه به جمع بازیگران «لامینور» تازه‌ترین فیلم داریوش مهرجویی اضافه شد. پیش از این حضور علی نصیریان و سیامک انصاری در این فیلم قطعی شده بود.

«لامینور» به کارگردانی داریوش مهرجویی با طراحی گریم عبدالله اسکندری و مدیریت فیلمبرداری بهرام بدخشانی با نویسندگی مشترک وحیده محمدی‌فر و داریوش مهرجویی به تهیه کنندگی رضا درمیشیان جلوی دوربین خواهد رفت.

مهدی سلطانی بازیگر فیلم جدید محمد حسین لطیفی شد
مهدی سلطانی در فیلم جدید محمد حسین لطیفی با عنوان «سبز، سفید، قرمز» بازی می‌کند.

«سبز، سفید، قرمز» نام فیلم جدید محمد حسین لطیفی است. فیلم سینمایی‌ که تهیه‌کنندگی آن را پرویز امیری، مجری طرح «قهرمانان کوچک» بر عهده دارد.

مهدی سلطانی، بازیگر توانمند کشورمان نیز به تازگی قرارداد حضور در این فیلم سینمایی را امضا کرده و به پروژه سبز، سفید، قرمز پیوسته است.

موضوع «سبز، سفید، قرمز» پرچم ایران و افتخارآفرینی فرزندان ایرانی در سطح بین المللی است.

ناجی پروری و قهرمان سازی از فرزندان ایرانی هدف اصلی این فیلم سینمایی عنوان شده است و برای جذاب‌تر کردن این پروژه از صحنه‌های اکشن و هیجانی استفاده می‌شود. یکی دیگر از اهدف این پروژه سینمایی معرفی و نمایش جاذبه‌ها، دیدنی‌ها و پیشرفت‌های موجود و واقعی نقاط مختلف کشور به ویژه کلانشهر تهران است.

پیمان عباسی نویسندگی «سبز، سفید، قرمز» را بر عهده دارد. این پروژه مراحل پیش تولید را پشت سر گذاشته است و به زودی وارد مرحله فیلمبرداری خواهد شد.

ثبت نظر

ارسال