اصفهانی ها برای پسر مودب موسیقی پاپ سنگ تمام گذاشتند

اصفهانی ها برای پسر مودب موسیقی پاپ سنگ تمام گذاشتند

حسین کشتکار بوشهری گفت: آن چه مهم است همین مردم و علاقه مندان موسیقی بهنام صفوی هستند که در مراسم وی شرکت کردند و سنگ تمام گذاشتند.

چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398 ساعت 21:26

به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، ظهر امروز حسین کشتکار در حاشیه مراسم تشییع بهنام صفوی در گفت وگو با خبرگزاری برنا در اصفهان، اظهار کرد:  چنین استقبالی باشکوهی دور از تصورم بود. بهنام صفوی که هر نفسش به این مردم گره خورده بود سزاوار چنین مراسم باشکوه مردمی هم بود.  

این خواننده و مداح اهل بیت ادامه داد: بهنام صفوی هیچ گاه از مردم جدا نبود و به دور از حواشی با مردم در ارتباط بود و این حس را مردم از کنسرت هایش می گرفتند.

وی ابراز کرد: حضور مردم اصفهان در مراسم تشییع و تدفین این هنرمند مودب موسیقی پاپ باز هم به ما ثابت کرد که اصفهان مهد هنر و هنرمندان است.

کشتکار بوشهری با بیان اینکه لازم است مسئولان فرهنگی استان،  جمعیت شرکت کننده در مراسم هنرمندان را رصد کنند تصریح کرد: در هر سازمانی بخشی به امور هنری و فرهنگی اختصاص یافته اما بنا به دلایلی اعم از کمبود بودجه و اولویت بندی ها اتفاق های کمتری در این حوزه می افتد. این در حالی است که مردم علاقه مند به رویدادهای فرهنگی و هنری هستند و مسئولان موظفند خواسته های مردم را در نظر بگیرند.

وی گفت: بسیاری از هنرمندان در فضای مجازی تسلیت و تاثر خودشان را اعلام کردند و در مراسمی که در تهران برگزار می شود شرکت خواهند کرد.

کشتکار بوشهری بیان کرد: آن چه مهم است همین مردم و علاقه مندان موسیقی بهنام صفوی هستند که در مراسم وی شرکت کردند و سنگ تمام گذاشتند.

ک. ع/ 1

 

ثبت نظر

ارسال