ثبت نام ۴۰ طرح فیلم و سریال در «رویازی۲»

ثبت نام ۴۰ طرح فیلم و سریال در «رویازی۲»

۴۰ طرح فیلم و سریال در «رویازی۲» ثبت نام کردند که بعد از بررسی این آثار آماده دوره‌های منتورشیپ خواهند شد.

شنبه 13 مهر 1398 ساعت 19:1

به گزارش خبرگزاری مهر، طبق اعلام دبیرخانه رویداد «رویازی»، تولیدکنندگان انیمیشن از استان‌های اصفهان، ایلام، البرز، سیستان و بلوچستان، قزوین، کردستان، کرمان و لرستان در کنار هنرمندان تهرانی، در دومین دوره این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند تا همچون سال گذشته، عدالت برای همه هنرمندان این عرصه ایجاد شود و انیمیشن‌سازهای شهرهای دور و نزدیک، برای حضور در رویدادی ملی فرصتی برابر با پایتخت نشین‌ها داشته باشند.

صاحبان طرح‌های ثبت‌نام شده در «رویازی۲» بعد از گذراندن کارگاه‌های آموزشی این رویداد که هفته گذشته با حضور استادان داخلی و خارجی با موضوعات تجاری‌سازی انیمیشن، مالکیت معنوی و بلاک‌چین، أصول و مبانی مذاکره، تجزیه و تحلیل اقتصادی تولید انیمیشن، کپی‌رایت و مالکیت معنوی و توزیع بین‌الملل در حوزه هنری برگزار شد، در انتظار گام‌های بعدی رویازی هستند تا برای انجام یک پیچ استاندارد و حرفه‌ای مقابل سرمایه‌گذاران آماده شوند.

در «رویازی۲» ۴۰ طرح سینمایی و سریالی انیمیشن ثبت‌نام کردند که بعد از بررسی این آثار (از نظر کمی و میزان آمادگی طرح‌ها برای ارائه) آماده دوره‌های منتورشیپ خواهند شد.

پیچینگ انیمیشن «رویازی۲» در آذرماه سال جاری با حضور تولیدکنندگان، سرمایه‌گذاران، خریداران و سفارش‌دهندگان عرصه اینیمیشن در تهران برگزار خواهد شد.

کد خبر 4737444
عطیه موذن

ثبت نظر

ارسال