«لبیک یا حسین(ع)» یک شعار واقعی و اعتقادی است

«لبیک یا حسین(ع)» یک شعار واقعی و اعتقادی است

امام جمعه قم گفت: عنوان "لبیک یا حسین(ع)" که در این ایام در رفتار و تبلیغات ما نقش بسته است، یک شعار و لبیک واقعی و اعتقادی است و تنها یک شعار کلامی نیست؛ اگر این لبیک با اعتقاد نباشد، رد می‌شود و ندای "لا لبیک" می‌رسد.

دوشنبه 25 شهریور 1398 ساعت 2:55

، آیت الله سید محمد سعیدی صبح امروز در شورای اداری استان قم که در سالن معصومیه فرمانداری قم برگزار شد، عنوان کرد: ایام محرم فرصتی است برای اینکه با اهداف آن حضرت تطبیق بدهیم و کاستی‌ها را راز بین ببریم تا در خط مساقیم سیدالشهدا(ع) حرکت کنیم.

وی افزود: حرکت اباعبدالله الحسین و قیام ایشان مجموعه‌ای غنی از تعالیم آزادگی و اطاعت از خداوند است و باید از این ظرفیت استفاده کنیم، همچنین ایشان به ما آموختند که نباید آخرت را برای مادیات و زندگی دنیا فروخت و انسان‌های آگاه و مومن هیچگاه نباید برنامه زندگی خود را بر اساس دنیا فانی و زودگذر تنظیم کنند.

رییس تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) بیان کرد: عنوان "لبیک یا حسین(ع)" که در این ایام در رفتار و تبلیغات ما نقش بسته است، یک شعار و لبیک واقعی و اعتقادی است و تنها یک شعار کلامی نیست؛ اگر این لبیک با اعتقاد نباشد، رد می‌شود و ندای "لا لبیک" می‌رسد.

وی ادامه داد: افرادی که شغل و سمتی را بر عهده دارند، لازم است که با اخلاص به انجام وظیفه بپردازند و در راستای حفظ آبروی مردم و نظام اسلامی تلاش کنند و در راستای کسب رضایت اهل بیت(ع)، صادقانه به خدمت بپردازند.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال