ارسال کتاب و اسباب بازی ازتهران برای کودکان خوزستان

ارسال کتاب و اسباب بازی ازتهران برای کودکان خوزستان

تهران - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران از ارسال بسته های کتاب و اسباب بازی برای کودکان سیل زده استان خوزستان خبر داد.

دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 12:20

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، علی نیکنام در پی وقوع سیل اخیر در استان های کشور ضمن ابراز همدری با مردم این استانها گفت: طی بخشنامه نهاد کتابخانه های عمومی کشور و تعیین استان تهران به عنوان استان معین جهت کمک به استان سیل زده خوزستان، این اداره کل در کنار سایر دستگاه های اجرایی و فرهنگی کشور توان خود را برای خدمت رسانی به مردم انقلابی و مصیبت زده خوزستان بسیج کرده است.
وی گفت: بدین منظور با هدف امداد رسانی برای کودکان و نوجوانان، در اولین اقدام بسته های متنوعی از کتاب و اسباب بازی برای کودکان مناطق سیل زده آماده و ارسال شده است.
نیکنام افزود: بسته های فرهنگی آماده ارسال شامل 6 هزار نسخه کتاب کودک و نوجوان به همراه اقلام رنگ آمیزی و وسایل بازی نظیر بیش از دو هزار نسخه کتاب زنگ آمیزی، مدادرنگی، پاک کن، توپ فوتبال و والیبال و طناب بازی است.
به گفته نیکنام این اقلام و بسته ها صبح امروز توسط سه دستگاه اتوبوس سیار از استان تهران به سمت مناطق سیل زده خوزستان ارسال شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران از مردم استان تهران خواست کمک های خود در این زمینه را به کتابخانه های عمومی سراسر سطح استان تحویل دهند تا به دست کودکان سیل زده استان خوزستان برسانیم.
تهرام/7244//1348

ثبت نظر

ارسال