توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری به شکوفایی برسد

توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری به شکوفایی برسد

مشاور وزیر اقتصاد با اشاره به این‌که ۱۰ هزار نفر از کارکنان زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی از جامعه ایثارگری هستند، بر اتحاد و همدلی جامعه ایثارگران تأکید کرد و افزود: توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری باید به منصه ظهور برسد و امور ایثارگران مالیاتی هم در ارتقای سطح همکاری کند.

یکشنبه 6 مرداد 1398 ساعت 20:15

، حجت‌الاسلام ثقفی در نشست هم‌اندیشی جامعه ایثارگران امور مالیاتی استان لرستان با اشاره به این‌که لرستان در دوران دفاع مقدس نقش اساسی داشت، افزود: نگه‌داشتن یاد شهدا در وهله اول موجب تقویت ایمان است.

وی با ذکر این مطلب که از ۳۳ هزار کارکنان زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی ۱۰ هزار نفر از جامعه ایثارگری هستند، ادامه داد: قرار دادن جامعه ایثارگران در پُست‌های مدیریتی موجب سالم‌سازی اداری است؛ چراکه جامعه ایثارگری به خون پدر یا همسر خود خیانت نمی‌کنند.

ثقفی بر اتحاد و همدلی جامعه ایثارگران تأکید کرد و افزود: توانمندی‌های بالقوه جامعه ایثارگری باید به منصه ظهور برسد و امور ایثارگران مالیاتی هم در ارتقای سطح همکاری کند.

مشاور وزیر اقتصاد در امور ایثارگران با تأکید بر تقویت نشاط و انگیزه در جامعه ایثارگری، ادامه داد: برنامه‌های سالانه و اجتماع جامعه ایثارگری به‌طور مستمر برگزار شود.

وی با اشاره به این‌که درآمد امور مالیاتی از بانک‌ها بیشتر است، اضافه کرد: مزایای کارکنان این سازمان نیز باید به موازات بانک‌ها باشد.

ثقفی با تأکید بر این‌که از مشاوره‌های جامعه ایثارگری استقبال می‌کنیم، ادامه داد: طرح‌ها و مشاوره‌های جامعه ایثارگران امور مالیاتی لرستان از طریق مسئول امور ایثارگران این اداره ارسال شود.

یادآور می‌شود که در پایان این مراسم، علی مهدوی، کیومرث طهماسبی و شیرزاد بسطامی از جامعه ایثارگری امور مالیاتی لرستان به بیان مشکلات و ارائه نظرات و پیشنهادات خود در این حوزه پرداختند.


انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال