رشته «نوازندگی پیانو ایرانی» به مقطع کارشناسی اضافه شد

رشته «نوازندگی پیانو ایرانی» به مقطع کارشناسی اضافه شد

در جلسه شورای برنامه‌ریزی آموزشی و درسی دانشگاه علمی کاربردی «هنر آفرین پویان» ، رشته «نوازندگی پیانو ایرانی» در مقطع کارشناسی تصویب شد.

پنجشنبه 31 مرداد 1398 ساعت 13:59

، در جلسه شورای برنامه‌ریزی آموزشی و درسی دانشگاه «هنر آفرین پویان» که با حضور دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاونین دانشگاه، مسئولین وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار شد، رشته «نوازندگی پیانو ایرانی» در مقطع کارشناسی با پژوهش، تدوین، پیشنهاد و دفاع مرکز دانشگاهی «هنر آفرین پویان» تصویب شد و به عنوان یکی از رشته‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی و در مقطع کارشناسی ارائه خواهد شد.

پویان آزاده پیانیست، مدیر و موسس مرکز دانشگاهی «هنر آفرین پویان» که خود در زمینه پیانو کلاسیک ایرانی و کلاسیک اروپایی تحصیل کرده است، به ایسنا گفت: بنابر قوانین وزارت علوم زمانی که یک مرکز دانشگاهی رشته‌ای جدید تدوین می‌کند، تا چند ترم ورودی آن رشته تحت انحصار دانشگاهی است که رشته را تدوین کرده است. ولی بعد از چهار سال دیگر دانشکده‌ها نیز می‌توانند آن رشته را آموزش دهند. به همین دلیل رشته «نوازندگی پیانو ایرانی» که برای اولین بار به ثبت رسیده است تا چهار ورودی تنها در دانشگاه «هنر آفرین پویان» آموزش داده خواهد شد.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال