سمینار «توسعۀ ژئوپارک‌ها در ایران: از نظریه تا عمل»

سمینار «توسعۀ ژئوپارک‌ها در ایران: از نظریه تا عمل»

سمینار «توسع ژئوپارک‌ها در ایران: از نظریه تا عمل» فردا در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می‌شود.

شنبه 13 مهر 1398 ساعت 18:6

، محمود ضیائی ـ دبیر این سمینار گفت: پیرو تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک علمی ـ آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی با دانشگاه گیسن آلمان، در مرحله اول کارگاه آموزشی با عنوان «چالش‌های مدیریت ژئوپارک‌ها در منطقه قفقاز، خاورمیانه و شمال آفریقا» با همکاری دانشگاه گیسن، دانشگاه علامه‌ طباطبایی و دانشگاه مازندران اردیبهشت ماه امسال در آلمان برگزار شد. در این چارچوب، دانشجویانی از مقاطع تحصیلات تکمیلی به سرپرستی استادانی از دانشگاه‌های علامه‌طباطبایی، تهران، شهید بهشتی، مازندران و خوارزمی فرصت آن را پیدا کردند تا در اجرای این کارگاه آموزشی مشارکت داشته باشند.

او ادامه داد: در راستای اجرایی کردن مرحله دوم این تفاهم‌نامه، پروفسور آندریاس دیتمن به همراه تعدادی از همکاران و دانشجویان انستیتوی جغرافیای آن دانشگاه، سفری علمی ـ تحقیقاتی به ایران خواهند داشت.

این عضو هیأت علمی گروه مدیریت جهانگردی دانشگاه گفت: گام دوم این پروژه مشترک در قالب سمیناری علمی، کارگاه آموزشی با عنوان «روش‌های آموزشی نوین پروژه محور» و همچنین سفر علمی به ژئوپارک‌ جهانی قشم، برنامه‌ریزی شده است.

به گفته ضیائی، سمینار «توسعه ژئوپارک‌ها در ایران: از نظریه تا عمل» روز یکشنبه ۱۴ مهرماه سال در محل سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد. حضور عموم علاقه‌مندان در این سمینار آزاد است. برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن ۴۸۳۹۲۹۲۳ - ۰۲۱ دبیرخانه این سمینار می‌توان تماس گرفت.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال