میزبانی تئاتر شهر از رونمایی مجموعه نمایشنامه های «تئاتر دیگر»

میزبانی تئاتر شهر از رونمایی مجموعه نمایشنامه های «تئاتر دیگر»

آیین رونمایی از مجموعه نمایشنامه های «تئاتردیگر» نشر«نیماژ» روز دوشنبه بیستم آبان در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

جمعه 24 آبان 1398 ساعت 10:0

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، همزمان با آغاز هفته کتاب و کتاب خوانی، آیین رونمایی از مجموعه نمایشنامه های «تئاتر دیگر» نشر «نیماژ» ساعت ۱۷ روز دوشنبه بیستم آبان در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.

این مراسم رونمایی اولین پروژه در قالب سلسله برنامه های پروژه «کتاب نو» واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر با همکاری ناشران فعال کشورمان، با حضور و سخنرانی علی شمس، آرش عباسی، سید محمد مساوات، جابر رمضانی، پوریا کاکاوند، عباس جمالی و بهار کاتوزی برگزار می شود و حضور تمامی علاقه مندان در این رویداد ازاد است.

مجموعه تئاتر شهر از دیرباز کوشیده است در کنارِ فراهم سازی فضایی پویا جهت اجرای آثار نمایشی، به توسعه دانش و گفت و گو پیرامون حوزه های نظری و مکتوب هنرهای اجرایی دست پیدا کند. در امتداد چنین نگاهی دفتر «ارتباطات، آموزش و پژوهشِ» این مجموعه با هدف سازماندهی هر چه بهتر جلسات کتاب_ محور از تمامی مولفان، مترجمان و ناشرین حوزه تئاتر و ادبیات نمایشی برای برگزاری جلسات رونمایی، معرفی و نقد کتاب های تازه طبع شده با عنوان «کتاب نو» در سالن مشاهیر مجموعه تئاتر شهر دعوت به عمل آورده است.

تمامی ناشران حوزه تئاتر می توانند با مراجعه به فراخوان «کتاب نو» در خصوص معرفی آثار تازه نشر یافته خود در تئاتر شهر اقدام کنند.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com و کانال تلگرام Tehran_city_theater@ مراجعه کنید.

کد خبر 4769180
فریبرز دارایی

ثبت نظر

ارسال