پایان مسابقه کتابخوانی «سربلند»

پایان مسابقه کتابخوانی «سربلند»

مسابقه کتابخوانی کتاب «سربلند» که کتاب زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی است در اسفندماه ۹۷ به کار خود پایان داد.

دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 15:27

، روابط عمومی انتشارات شهید کاظمی در خبری اعلام کرد: کتاب «سربلند» که توسط محمدعلی جعفری به رشته تحریر درآمده و توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است از همان ابتدای انتشار و به برکت نام بزرگ شهید محسن حججی و شهید احمد کاظمی با استقبال بسیار مخاطبان روبه‌رو شد و طی مدت کوتاهی به چاپ ۱۶ و تیراژ ۴۰ هزار نسخه رسید و انتشارات شهید کاظمی در پاسخ به این استقبال عمومی مسابقه کتابخوانی کتاب «سربلند» را برگزار کرد.

بر اساس فراخوان اولیه این مسابقه علاقه‌مندان می‌توانستند از تاریخ ۲۰ شهریور تا ۱۰ دی‌ماه ۱۳۹۷ در این رقابت شرکت کنند که بنا به درخواست مخاطبان، مهلت فراخوان تا پایان اسفندماه تمدید شد.

انتشارات شهید کاظمی همچنین سایت http://manvaketab.ir یا ارسال نام کتاب به شماره ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ را برای تسهیل تهیه کتاب برای علاقه‌مندان به مطالعه کتاب «سربلند» و شرکت در مسابقه معرفی کرد.

نحوه شرکت در این مسابقه پاسخ به دو سوال مطرح‌شده در مسابقه و یا ارائه یادداشت و دل‌نوشته و ارسال صفحه مورد علاقه خود از کتاب و یا گرفتن و ارسال عکسی خلاقانه و ساخت کلیپ و تیزر و فایل صوتی معرفی از کتاب بود که بنا به آمارهای رسیده از انتشارات شهید کاظمی تا پایان اسفندماه، مخاطبان با بیش از ۴۰۰۰ پیامک، ۱۲۰۰ نظر و دل‌نوشته، ۴۶ فیلم و ویدئو، ۸۲۰ عکس و ۳۸ صوت و پادکست با موضوع کتاب «سربلند» در این مسابقه شرکت کرده اند.

قرعه‌کشی این پویش همزمان با ایام نیمه شعبان انجام می‌شود و برگزیدگان به سفر زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب و حضرت رقیه(سلام الله علیها) اعزام خواهند شد.

اسامی برگزیدگان به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی در کانال رسمی این انتشارات در فضای مجازی به آدرس  http://nashreshahidkazemi.ir اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال