۲۱ اسفندماه؛ برگزاری اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور

۲۱ اسفندماه؛ برگزاری اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور

دبیر شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور اعلام کرد:روز ۲۱ اسفندماه، اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور همراه با تجلیل از برگزیدگان این دوره از جشنواره در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار خواهد شد.

دوشنبه 13 اسفند 1397 ساعت 14:55

، فیض الله محمدزاده با اشاره به برگزاری اختتامیه این دوره از جشنواره اظهار داشت: روز ۲۰ اسفندماه همزمان با فرارسیدن روز ملی راهیان نور، شاهد برگزاری ویژه برنامه راهیان نور با حضور مسئولان لشکری و کشوری در سالن شهید "جهان آرا" اردوگاه فرهنگی-تربیتی شهید باکری خرمشهر خواهیم بود و روز ۲۱ اسفندماه، اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور همراه با تجلیل از برگزیدگان این دوره از جشنواره در این اردوگاه، برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه ویژه برنامه جشنواره ملی سرزمین نور با همکاری گروه‌ها و نهادهای مردمی برگزار می‌شود، ادامه داد: از روز ۲۲ اسفند تا ۲۸ این ماه، ویژه برنامه‌های جشنواره ملی سرزمین نور هر شب با میزبانی یکی از گروه‌های مردمی برگزار می‌شود، چرا که این جشنواره هویت مردمی دارد و شایسته است که گروه‌های مختلف در برگزاری آن سهم داشته باشند.

محمدزاده تاکید کرد: جامعه و نخبگان قرآنی با میزبانی رادیو قرآن، استان‌های خوزستان، اصفهان، مازندران، حوزه‌های علمیه کشور، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی؛ هر کدام به صورت جداگانه، یک شب میزبان ویژه برنامه‌های جشنواره ملی سرزمین نور هستند.

خاطر نشان کرد: جشنواره ملی سرزمین نور، همه ساله با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس و در رشته‌های شعر، داستان، متن ادبی، دلنوشته، عکس، فیلم و… برگزار می‌شود و علاقمندان و زائران راهیان نور می‌توانند دیده‌ها و شنیده‌های خودشان از مناطق عملیاتی دفاع مقدس را در این حوزه‌های عنوان شده، به دبیرخانه جشنواره ملی سرزمین نور یا به نشانی اینترنتی www.sarzaminenoor.ir ارسال کنند.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال