/ چند خبر کوتاه از سینما و تئاتر /

/ چند خبر کوتاه از سینما و تئاتر /

رونمایی پوستر نمایش کوشک جلالی، اعلام زمان و مکان برگزاری جایزه سینما سینما و تدارک اجرای نمایشی به تهیه‌کنندگی پورآذری از خبرهای کوتاه سینما و تئاتر است.

دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 21:3

همزمان با رونمایی پوستر، پیش فروش بلیت «پستچی پابلو نرودا» اثر علیرضا کوشک جلالی آغاز شد.

، پوستر تازه‌ترین اثر علیرضا کوشک جلالی با نگاهی بر سیاست حاکم در متن و ارتباط حسی نمایشنامه با سبک شعری پابلو نرودا طراحی شده است.

«پستچی پابلو نرودا» به نویسندگی «آنتونیا اسکارمتا» هم‌چنین با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ۴ مرداد در تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد ناظرزاده به روی صحنه می‌رود
در این نمایش بازیگرانی چون رویا تیموریان، امیر کاوه آهنین جان، اشکان خطیبی، دنیا مدنی حضور دارند.

آهنگساز این نمایش امیر عظیمی است و دیگر عوامل عبارتند از: مجری طرح: حمید خرم طوسی، طراح صحنه: امیرحسین دوانی، طراح گریم: سپهر گودرزی، طراح لباس: دنیا مدنی، طراح گرافیک: آیدین قشلاقی.

نمایشنامه «پستچی پابلو نرودا» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوه ارتباط تنگاتنگ آنها با پابلو نرودا و اشعار اوست. ما شاهد تاثیر عمیق او بر مردم هستیم. او آموزگار عشق است. ماریوی پستچی در ارتباط با شاعر بزرگ به رمز و راز عشق پی می‌برد. عشقی که نه تنها ماریو بلکه مردمان سراسر جهان را به مرز جنون می‌کشد.

علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند از امروز دوشنبه ٢۴ تیر به سایت تیوال www.tiwall.com مراجعه کنند.

زمان و مکان برگزاری آئین پایانی دومین جایزه آکادمی سینماسینما اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی جایزه آکادمی سینماسینما، آئین پایانی دومین دوره جایزه این آکادمی روز شنبه ۱۹ مرداد در هتل اسپیناس خلیج فارس (بلوار کشاورز) برگزار می‌شود.

در این مراسم، نامزدهای جایزه، اعضای آکادمی، جمعی از سینماگران و اهالی رسانه حضور خواهند داشت.

امسال نیز کیانوش عیاری رئیس آکادمی است و کیوان کثیریان دبیری جایزه را بر عهده دارد.

نخستین دوره جایزه آکادمی سینماسینما شهریورماه سال گذشته در هتل انقلاب تهران برگزار شد.

پورآذری «شینیون» را به صحنه خواهد برد
 

نمایش «شینیون» با تهیه‌کنندگی حمید پورآذری و کارگردانی حسین پوریانی به‌زودی به صحنه خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی نمایش «شینیون»، این نمایش به تهیه کنندگی حمید پورآذری، نویسندگی سیاوش حیدری و طراحی و کارگردانی حسین پوریانی به‌زودی برای اجرای مجدد به صحنه خواهد رفت.

نمایش «شینیون» پیش‌ازاین توانسته بود در هجدهمین جشنواره تئاتر دانشگاهی عناوین نمایش برگزیده، کاندید بهترین کارگردانی کاندید بهترین متن، کاندید بهترین طراحی صحنه را به دست آورده و در خردادماه ۱۳۹۵ با اجراهای عمومی خود مورد توجه علاقه‌مندان تئاتر قرار گرفته بود.

حسین پوریانی پیش از با نمایش «هار» توانسته بود در بیست و یکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی عناوینی چون اثر برگزیده، تندیس بهترین کارگردانی و … را کسب نماید.

اطلاعات تکمیلی در خصوص اجراهای عمومی نمایش «شینیون» متعاقباً به اطلاع دوستداران تئاتر و اصحاب رسانه خواهد رسید.

انتهای پیام

ثبت نظر

ارسال